2022 Dünya Kupası Takvimi – Gruplar, Takvim, Maç Takvimi, Parantezler

2022 Dünya Kupası programı kapandı ve Kasım-Aralık aylarında Katar’da yapılacak turnuvadan önce sabırsızlıkla beklenecek çok şey var.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Şükran Günü’nden sonraki gün İngiltere ile karşılaşan USMNT ekibinden grup aşamalarında Meksika ve Arjantin’e, İspanya ile Almanya ile karşı karşıya gelen Belçika ve Kanada ile karşılaşan Belçika’dan açılış turunda çok sayıda heyecan verici maç var.

[ MORE: USMNT react to draw ]

Ardından son 16 turu, çeyrek finaller, yarı finaller ve dört gözle beklediğimiz final var.

Aşağıda tam program, oyunların nasıl izleneceğine dair ayrıntılar ve ihtiyacınız olan her şey var..

[ MORE: World Cup odds ]


Dünya Kupası 2022 programı, başlama saati, tarihler, canlı nasıl izlenir

ne zaman21 Kasım 2022’den 18 Aralık 2022’ye kadar
Grup aşaması maçları başlama saatleri: 05:00, 8:00, 11:00, 14:00 (Tüm Doğu Saatleri)
Konum: Katar Devleti
TV kanalı: Telemundo, Evren, tavuskuşu


A Grubu programı (tüm başlama saatleri Doğu Saati)

21 Kasım: Katar – Ekvador – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 11:00
21 Kasım: Senegal – Hollanda – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 05:00
25 Kasım: Katar – Senegal – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 08:00
25 Kasım: Hollanda – Ekvador – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan – 11:00
29 Kasım: Hollanda – Katar – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 10:00
29 Kasım: Ekvador – Senegal – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan – 10:00

B grubu tablosu

21 Kasım: İngiltere – İran – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan – 08:00
21 Kasım: ABD – Galler / İskoçya / Ukrayna – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al Rayyan – 14:00
25 Kasım: İngiltere – ABD – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 14:00
25 Kasım: Galler / İskoçya / Ukrayna – İran – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al Rayyan – 05:00
29 Kasım: Galler / İskoçya / Ukrayna – İngiltere – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al Rayyan – 14:00
29 Kasım: İran – Amerika – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 14:00

READ  Michigan'ın 2023 işe alım sınıfı, Calhoun'un taahhüdünün arkasında duruyor

C Grubu tablosu

22 Kasım: Arjantin – Suudi Arabistan – ikonik Lusail Stadyumu, Lusail – sabah 5
22 Kasım: Meksika – Polonya – Mekan 974, Doha – 11:00
26 Kasım: Arjantin – Meksika – ikonik Lusail Stadyumu, Lusail – 14:00
26 Kasım: Polonya – Suudi Arabistan – Education City Stadyumu, Al Rayyan – sabah 8
30 Kasım: Polonya ve Arjantin – Mekan 974, Doha – 14:00
30 Kasım: Suudi Arabistan – Meksika – ikonik Lusail Stadyumu, Lusail – 14:00

D grubu tablosu

22 Kasım: Fransa – BAE / Avustralya / Peru – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 14:00
22 Kasım: Danimarka – Tunus – Education City Stadyumu, Al Rayyan – sabah 8
26 Kasım: Fransa – Danimarka – 974 stadyumu, Doha – 11:00
26 Kasım: Tunus – BAE / Avustralya / Peru – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 05:00
30 Kasım: Tunus – Fransa – Rayan’da Education City Stadyumu – 10:00
30 Kasım: BAE / Avustralya / Peru – Danimarka – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 10:00

Grup tablosu E

23 Kasım: İspanya – Kosta Rika / Yeni Zelanda – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 11:00
23 Kasım: Almanya – Japonya – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan – 08:00
27 Kasım: İspanya – Almanya – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 14:00
27 Kasım: Japonya – Kosta Rika / Yeni Zelanda – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al Rayyan – 05:00
1 Aralık: Japonya – İspanya – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan – 14:00
1 Aralık: Kosta Rika / Yeni Zelanda – Almanya – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 14:00

F grubu tablosu.

23 Kasım: Belçika – Kanada – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al Rayyan – 14:00
23 Kasım: Fas – Hırvatistan – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 5:00
27 Kasım: Belçika – Fas – Al Khor’daki Al Thumama Stadyumu – sabah 8
27 Kasım: Hırvatistan – Kanada – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan – 11:00
1 Aralık: Hırvatistan – Belçika – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al Rayyan – 10:00
1 Aralık: Kanada – Fas – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 10:00

READ  2022 Britanya Açık Lideri: Canlı yayın, bugün golf sonuçları, Rory McIlroy'un St Andrews'deki üçüncü tur rekoru

G. grup tablosu

24 Kasım: Brezilya – Sırbistan – ikonik Lusail Stadyumu, Lusail – 14:00
24 Kasım: İsviçre – Kamerun – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 05:00
28 Kasım: Brezilya – İsviçre – Mekan 974, Doha – 11:00
28 Kasım: Kamerun – Sırbistan – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 05:00
2 Aralık: Kamerun – Brezilya – ikonik Lusail Stadyumu, Lusail – 14:00
2 Aralık: Sırbistan – İsviçre – Stadyum 974, Doha – 14:00

H. grup tablosu

24 Kasım: Portekiz – Gana – Mekan 974, Doha – 11:00
24 Kasım: Uruguay – Güney Kore – Education City Stadyumu, Al Rayyan – 08:00
28 Kasım: Portekiz – Uruguay – ikonik Lusail Stadyumu, Lusail – 14:00
28 Kasım: Güney Kore – Gana – Education City Stadyumu, Al Rayyan – sabah 8
2 Aralık: Güney Kore ve Portekiz – Education City Stadyumu, Al Rayyan – 10:00
2 Aralık: Gana – Uruguay – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 10:00


16. yuvarlak masa

Maç 49 – Aralık 3: A Grubu birincisi ve B Grubu ikincisi – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan – 10:00.

Maç 50 – Aralık 3: C Grubu birincisi ve ikincisi D Grubu – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al Rayyan – 14:00

Maç 52 – 4 Aralık: D Grubu birincisi ve ikincisi C Grubu – Al Thumama Stadyumu, Doha – 10:00

Maç 51 – 4 Aralık: B Grubu galipleri ile ikinci olan A Grubu – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 14:00

Maç 53 – 5 Aralık: E Grubu birincisi ve F Grubu ikincisi – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 10:00.

Maç 54 – 5 Aralık: G Grubu galipleri ile ikinci olan H Grubu – Stadyum 974, Doha – 14:00

READ  Chris Bassett, Mets'in en iyi başlangıcını 8 vuruşla durduruyor

Maç 55 – 6 Aralık: F Grubu galipleri – E Grubu ikincisi – Education City Stadyumu, Al Rayyan – 10:00.

Maç 56 – 6 Aralık: H Grubu birincisi ve G Grubu ikincisi – Iconic Lusail Stadyumu, Lusail – 14:00


Çeyrek final tablosu

Maç 58 – 9 Aralık: Kazanan Maç 53 – Kazanan Maç 54 – Al Rayyan Education City Stadı – 10:00

57. Maç – 9 Aralık: 49. Maçın Galibi vs. 50 Maçın Galibi – Iconic Lusail Stadyumu, Lusail – 10:00

Maç 60 – 10 Aralık: Maçın Galipleri 55 – Maçın Kazananları 56 – Doha’daki Al Thumama Stadyumu – 10:00

Maç 59 – 10 Aralık: Maçın Kazananları 51 vs Kazananlar Maç 52 – Al Khor’daki Al Bayt Stadyumu – 14:00


Yarı final programı

61. Maç – 13 Aralık: 57. Maçın Galipleri – 58. Maçın Kazananları – Iconic Lusail Stadyumu, Lusail – 14:00

Maç 62 – 14 Aralık: Kazananlar Maç 59 vs Kazananlar Maç 60 – Al Khor’daki Al Bayt Stadyumu – 14:00


Üçüncü yeri belirle

Maç 63 – 16 Aralık: Kaybedenler Maç 61 – Kaybedenler Maç 62 – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan – 14:00


geçen

Maç 64 – 17 Aralık: Kazananlar Maç 61 vs Kazananlar Maç 62 – Iconic Lusail Stadyumu, Lusail – 10:00.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.